Priwjet

Przedstaw się, podaj swoje województwo
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wicih
Posty: 37
Rejestracja: śr 15 gru 2021, 16:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

czw 16 gru 2021, 18:29

Witajcie wszyscy, wpadłem powiedzieć szybkie cześć

Cześć

Jestem z Łodzi, o dziwo NIE wołają na mnie "młody", choć gdzie się nie pojawię to jakoś tak się składa że jestem najmłodszy (a przecież to aż 22 lata, nie tak znowu mało!). Tu za pewne też, więc jeśli chcecie możecie na mnie wołać młody. Na forum trafiłem przypadkiem, szukając informacji o tuningowaniu starych masek przeciwgazowych, trochę polurkowałem i mi się spodobało. W tematy apokaliptyczne i kryzysowe (można tak to kolokwialnie ująć...?) wkręcił mnie Gluhovsky z tym swoim całym metrem. Potem jeszcze kupiłem S.T.A.L.K.E.R.a i nieszczęście gotowe :(

Z pasji eksplorator zapuszczonych melin miejskich i wiejskich, od starych fabryk których w rodzimej Łodzi mam po wizjery maski, do opuszczonych szpitali i PGRów, a także ambientowiec z paroletnim stażem. Hobbistycznie strzelam amatorsko-sportowo (wiatróweczki) i zbieram stare militaria doszukując się w nich użyteczności podczas zwiedzania zapuszczonych miejsc. Konikiem zostały oczywiście stare maski przeciwgazowe i kombinezony ochronne

Także teges, witam wszystkich i miłego wieczoru wam ;)
"Kiedy stalker zabiera się za opisywanie tego, co przez dzień widział, to trzeba zawsze wiedzieć: przegnie! Inaczej nudno by było."
~Wiktor Noczkin, "Ślepa Plama"
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

czw 16 gru 2021, 19:58

Ok tak, Metro :twisted:
Witaj na forum bratku.
Obrazek
Awatar użytkownika
SilesiaSurvival
Posty: 1067
Rejestracja: pt 12 lis 2021, 20:56
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice / Warszawa
Kontakt:

czw 16 gru 2021, 21:18

Cześć !

-Książki Metro
-Gra S.T.A.L.K.E.R

Miałem podobnie 😉


~Bart
„Bardziej lękam się naszych błędów niż osiągnięć wroga” Perykles

Silesia Survival : zapraszam pod tą samą nazwą na YT , FB , IG oraz TT
[email protected]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitania i krótki opis”