Leatherman Super Tool 300

Nóż to narzędzie, noszę je wszędzie
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

ndz 06 gru 2020, 18:50

CYKLOP pisze:
sob 05 gru 2020, 18:59
Brawo . To jest pierwszy film który reklamuje nasze forum?
Dobry robota i mam nadzieję że będzie więcej materiału reklamujących przygotowanipolska,pl
Jaki film reklamujący??? Masz temat o mutitoolu i do niego filmik o nim. Co Ty wypisujesz??
Obrazek
CYKLOP

ndz 06 gru 2020, 20:27

W prawym górnym rogu logo forum .
A w dolnym nazwa forum pojawia się w czwartej minucie .
Może mam słaby wzrok .Lecz nie aż tak . Niech ludziska widzą kto jest autorem filmiku testującego .
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

śr 09 gru 2020, 06:41

Obejrzałem do końca. W końcu :D Profesjonalnie pokazany przedmiot badań. Myślę że każdy chcący zaznajomić się z tym lub podobnym narzędziem, będzie usatysfakcjonowany tym co przedstawiłeś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wyngoshelektryczny
Posty: 272
Rejestracja: wt 04 gru 2018, 12:02
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

śr 09 gru 2020, 07:22

Teraz @1411 powinna cię spotkać kara cielesna, cycem na twarz z pół obrotu. Na twoje szczęście nie ma kata a raczej katowniczki która by ten wyrok wykonała. No to się czesz 8-) :lol: A odnośnie materiału to uwielbiam. Jestem typem człowieka co lubi pooglądać przed zakupem. Nawet w sklepie nie zawsze jest to możliwe a nie mówiąc już o zakupach online. Tutaj jeszcze dodatkowo są opinie od rzetelnych ludzi bo na stronach sklepu to komentarze chyba piszą sprzedający :D
Awatar użytkownika
BowHunter
Posty: 1150
Rejestracja: pn 17 wrz 2018, 10:52
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (Polska) / Melhus (Norwegia)
Kontakt:

śr 09 gru 2020, 10:09

Wyngoshelektryczny pisze:
śr 09 gru 2020, 07:22
Jestem typem człowieka co lubi pooglądać przed zakupem. Nawet w sklepie nie zawsze jest to możliwe a nie mówiąc już o zakupach online.
Tym bardziej zapraszam Cię na spotkanie zimowe. Zabiorę tyle sprzętu ile zdążę zapakowac, zatem będzie co macać i co poużywać. Jeśli tym bardziej interesuje Cię zakup jakiegoś multitoola, można będzie potestować je przez 3 dni. Część kujawsko-pomorska Gostynińsko-Włocławskiego Parku Karjobrazowego objęta jest pilotażowym programem udostępniania terenów zielonych dla bushcraftowców i survivalowców przez Lasy Państwowe, więc możemy się rozbijać gdzie chcemy, pod warunkiem oczywiście wcześniejszego zgłoszenia, co naturalnie już uczyniłem.

Wracając to ST300, zauważyliście napewno, że na wkrętak krzyżakowy pasuje zarówno dedykowany adapter Leathermana, jak i ten z chińskiego marketowego multitoola. Osobiście uważam, że nie warto wydawać 90 zł, na 5 bitów, przejściówkę i magazynek z tworzywa. Za 25 zł kupicie najtańsze marketowe narzędzie wraz z taką redukcją i zestawem bitów. Co prawda te bity nie będą zbyt wiele warte jakościowo i długo nie pociągną, jednakże możecie dokupić do tego zestaw 45 elementów bitów YATO za 40zł. W tym momencie otrzymujecie w kwocie 65 zł adapter i 45 bitów, które możecie dobrać wg waszych upodobań i załadować do gumowego magazynka dołączonego do marketowego narzędzia. Taki zestaw rónież zmieści się w kieszonce ładownicy, chociaż znacznie grubsza końcówka będzie nieznacznie wypychała ST300 na zewnątrz w okolicach zamknięcia. W moim mniemaniu jest to całkowicie lepszy pomysł niż zakup zawyżonego cenowo zestawu tylko dla logo. Chińska redukcja także jest magnetyczna, więc nic Wam wypadać nie będzie, a jak zauważyliście solidnie bez luzów osadza się ją na wkrętaku.
Obrazek
Awatar użytkownika
1411
Posty: 2564
Rejestracja: ndz 02 wrz 2018, 14:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

czw 10 gru 2020, 08:25

Bardzo dobre uwagi o możliwości zastosowania tańszych przejściówek. Dobrze że to wypróbowałeś, na pewno komuś się ta wiedza przyda.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrza”